Nikah Elbisesi Modelleri 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Düğün günü nikah tarihini denk getiremeyen ya da çeşitli sebepler ile nikah gününün düğünden daha önce bir tarihe denk gelmesi halinde gelin adayları gelinlik yerine sade ve zarif genel olarak beyaz rengin tercih edildiği nikah elbiseleri giymektedirler. Her sene moda trendlerinin değişmesi nikah elbisesi modellerinde de etkisini göstermiş olmakla sizlere bu yazımızda nikah elbisesi modelleri 2017 kreasyonları hakkında bilgiler paylaşacağız.

Geçtiğimiz yıllarda kabarık stilde de tercih edilebilen nikah elbiseleri 2017 yılında yerini daha sade modellere bırakıyor. Fırfırlı kısa etekli ve tül şapkalı beyaz renk kombinler halinde moda evlerinde vitrinleri süslemeye başlayan bu elbiseler düğün öncesi bütün zarafetiniz ile evliliğe ilk adımı atarken bütün özgüveninizin yerinde olmasını sağlayacağı gibi nikah esnasında çekilecek olan fotoğraflarda da gayet şık görünmenizi sağlayacak. Askılı ya da straplez olarak beğeniye sunulan nikah elbiseleri arasından seçimizi vücut tipinize göre rahatlıkla yapabileceksiniz. Öyleki göğüs dekoltesinden vazgeçmek istemeyen gelin adayları straplez yada ip askılı nikah elbiseleri arasından seçimlerini yaparlar iken nikah elbisem biraz daha kapalı olsun diyen gelin adaylarıda kalın askılı ve dekoltesiz nikah elbiselerini seçebilirler. Kapalı gelin adayları da kendileri için uygun olan tesettür nikah elbisesi modelleri 2017 kombinlerine modaevlerinde rahatlıkla ulaşabilecekler.

Sponsorlu Bağlantılar


Nikah elbisesi modelleri 2017 kreasyonunda satılacak olan elbiselerin fiyatlarına baktığımızda ise marka ve modele göre fiyatların değiştiğini görmek mümkün. Öyleki şapkalı nikah elbisesi modelleri diğer sade nikah elbiselerine göre sapkadan dolayı biraz daha fazla fiyatlara satılabiliyor. Ortalama fiyatların ise 120 lira ile 850 lira arasında değiştiğini söylemek mümkün fakat marka bir nikah elbisesi almak isterseniz fiyatlar bahsettiğimiz rakamlarında üzerine çıkabilir.

Hakkında

Siz gelin adaylarına düğün öncesi nasıl bir gelinlik seçmeniz konusunda ışık tuttuğumuz gelinlik modelleri bloğuma hoşgeldiniz. Gelinlikler hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz. En kısa sürece cevaplamaya çalışacağım.

Yorum Yazın