Nikah Elbisesi Modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok gelin ve damat adayının nikah günü almak için sıraya girdiği şu günlerde düğün ile aynı akşamda nikah töreni yapmak çok zor görünüyor. Bunun için nikah günleri düğünden bir kaç ay ya da hafta önceye alınır iken hayatınızın geri kalanını şekillendiren günlerden biri olan bu önemli günde nikah elbisesi modelleri seçimi bir o kadar önemli hale geldi. Bir çok gelin adayı gelinlikte olduğu gibi kendilerine en uygun ve masumluğu ifade eden nikah elbisesi seçiminde zorlanır iken sizlere bu yazımızda nikah elbisesi modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgiler verir iken dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında da sizleri aydınlatacağız.

Nikah elbisesi modelleri 2016 kreasyonlarına baktığımızda bir çok marka ve moda evinin nikah gününe özel elbiseler ürettiği söyleyebiliriz. Marka olarak Vakko firmasının tasarlamış olduğu vakko nikah elbisesi modelleri 2016 kreasyonu son derece dikkat çeker iken renk olarak ise beyaz tonların tercih edildiğini görüyoruz. Gelin adayları bu özel günde giydikleri nikah elbiselerini çanta, tül şapka ve dantel eldiven ile kombinlerler iken elbiselerin genel olarak tam mini değilde diz kapağı hizasında tercih edildiğini görüyoruz. Ürettiği gelinlikler ile kendisini kanıtlayan Vakko markası, aynı özeni vakko nikah elbisesi modellerinde de hissettiriyor.

2016 yılının nikah elbiselerinde dantel detaylar kendisini hissettirecek iken kolları dantelli nikah elbisesi modelleri revaşta olacağa benziyor. Beyaz renkte tercih edilen beyaz dantel nikah elbisesi modelleri sade görünümüyle dikkat çekiyor. Askılı nikah elbisesi modellerini incelediğimizde ise dantelli olanlara göre biraz daha geri planda kaldığını söylemek mümkün fakat seçimi sadelikten yana olanlar için askılı olan modeller daha uygun görünüyor. Sade nikah elbisesi modelleri 2016 kreasyonu kilolu ve zayıf her gelin adayına hitap eder iken tesettürlü gelin adayları da seçimini sade nikah elbiselerinden yana kullanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Nikah elbisesi modelleri ve 2016 fiyatlarına baktığımızda ise rakamların 200 lira ile 800 lira arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Sizler için sitemize eklediğimiz galeriyi ziyaret ederek 2016 nişan elbiseleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hakkında

Siz gelin adaylarına düğün öncesi nasıl bir gelinlik seçmeniz konusunda ışık tuttuğumuz gelinlik modelleri bloğuma hoşgeldiniz. Gelinlikler hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz. En kısa sürece cevaplamaya çalışacağım.

Yorum Yazın