Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik modellerini inceleyerek sizlere gelinlik tercihleriniz hakkında bilgiler vermeye devam ettiğimiz bloğumuzda sizlere bu sefer de kuyruklu gelinlik modelleri 2016 kreasyonları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bildiğimiz gibi daha çok zayıf olan bayanların tercih ettiği kuyruklu gelinlik modelleri zarafetiyle düğün gecesi gelin adayının bir kuğu zerafetiyle dikkatleri üzerine çekmesini sağlıyor. Bu sebeple kuğu gelinlik modelleri olarakta geçen kuyruklu gelinlikler dantel birazda dar kesim olan gelinliğe tül veya yine dantel olan kuyruk kısmının birleşmesiyle oluşuyor.

Son dönemlerde kabarık ve prenses gelinliklere de eklenen tül kuyruk detayı ile moda evleri tarafından kuyruklu prenses gelinlik modelleri ve kuyruklu kabarık gelinlik modelleri de gelin adaylarının beğenisine sunulmuş durumda fakat dar kesim gelinliklerde durduğu kadar bu gelinliklere hoş bir görünüm kattığını söyleyemeyiz. Bu sebep ile eğer prenses veya kabarık bir gelinlik tercih edecekseniz kuyruksuz bir model tercih etmeniz düğününüzde size daha hoş bir görünüm katacaktır. Peki kuyruklu gelinlik modelleri kime yakışır, zayıf ve uzun boylu yada bacak boyu uzun olan gelin adaylarına yakışan 2016 kuyruklu gelinlik modelleri daha çok fransız dantelli gelinlikler ile birlikte kullanılıyor. Fransız dantelinin hoş ve gelinliğe zarafet katan görünümü ile birlikte gelinliğin arkasından uzanan uzun bir kuyruk bütün gözlerin üzerinizde olmasını yeterince sağlayacaktır. Gelinliğinizin üst kısmında taş işlemeli detaylar kullanabileceğiniz gibi uzun kuyruklu gelinlik modelinizi 2016 trendi hoş duracak bir pelerin ilede süsleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Kuyruklu gelinlik modelleri ve fiyatları konusuna geldiğimizde ise seçilen gelinlik tarzına ve kuyruk stiline göre gelinlik fiyatları değişir iken ortalama rakamların 2016 yılında 1.200 lira ile 4.800 lira arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Eğer kapalı bir gelin adayı iseniz ve kuyruklu tesettür gelinlik modelleri arasından seçim yapmayı düşünüyorsanız seçeceğiniz gelinliğin kol detaylarına ve kullanılan kumaşın daha fazla olmasına göre rakamların 200 lira daha artacağınız hatırlatmak isteriz. Akay firmasının üretmiş olduğu uzun kuyruklu tesettür gelinlik modelleri 2016 kreasyonundan paylaştığımız resimleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Siz gelin adaylarına düğün öncesi nasıl bir gelinlik seçmeniz konusunda ışık tuttuğumuz gelinlik modelleri bloğuma hoşgeldiniz. Gelinlikler hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz. En kısa sürece cevaplamaya çalışacağım.

Yorum Yazın