Kabarık Gelinlik Modelleri 2017


Sponsorlu Bağlantılar

2017 yılının gelinlik modellerinin görücüye çıktığı bu aylarda bu yılın gelinlerinin de oldukça şık ve gösterişli görüneceğinin sinyallerini alıyoruz. Özellikle son yıllarda moda hakine gelen kabarık gelinlik modelleri 2017 yılında da en gözde modellerden birisi olacak gibi görünüyor. Birçok gelin adayının tercihi olan kabarık gelinlik modelleri dantellerle, tüllerle ve taşlarla süslenerek gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Kabarık eteklere danteller ve taşlar eklenerek ışıltıyı seven gelin adayları için ışıltılı ve süslü gelinlikler tasarlanmaktadır. 2017 yılının trendlerinden biri olan dekolteler ise kendini kabarık eteklerle birlikte tamamlamakta ve oldukça şık ve gösterişli bir görüntü ortaya koymaktadır. Dantellerle transparanlığını kaybetmeden hazırlanmış bu gelinlik modelleri en beğenilen modellerden biri olmaya adaydır.

Straplez Model Kabarık Gelinlik Modelleri 2017

Gelin adaylarının çokça tercih ettiği modellerden bir tanesi de straplez model gelinliklerdir. Şık bir görünüm sağlayan bu modeller 2017 yılında da bir hayli ilgi göreceğe benziyor. Kabarık eteklerle birleştiğinde ise ortaya çıkan görüntü gelin adaylarının favori tercihleri arasına girmeye hazır görünüyor. Straplez model kabarık gelinlik modelleri 2017 yılında tasarımcılar tarafından özenle hazırlanmış koleksiyonlar arasında yerini almaktadır. Taşlarla süslenen üst kısmına dantellerle süslenmiş etek kısımları eşlik eden bu modeller gelin adaylarının vazgeçilmez tercihleri arasındadır. Işıltıyı ve danteli buluşturan bu modelleri yine dantelli veya taşlı duvaklarla tamamlamak mümkündür.

Uzun Kollu Kabarık Gelinlik Modelleri 2017

Sponsorlu Bağlantılar


Tesettürlü gelin adayları için tasarlanan uzun kollu modeller artık bütün bayanlar tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Dantellerle süslenmiş kollar kabarık eteklerle buluştuğunda gelin adayları oldukça zarif ve şık görünmektedirler. Taşlarla sağlanan ışıltılar gelinlerin düğünlerinde göz kamaştırıcı görünmelerini sağlamaktadır. Transparanlığını kaybetmeyen danteller sayesinde gelin adaylar hem çok nostaljik bir görünüm sağlamakta hem de oldukça zarif görünmektedir.

Yorum Yazın