İşlemeli Gelinlik Modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik seçiminde zorlanan gelin adayları için 2016 yılı birçok gelinlik modelini de beraberinde getirir iken işlemeli gelinlik modelleri 2016 yılında moda evlerinde revaşta olan gelinlikler arasında olacağa benziyor. Birbirinden farklı birçok gelinlik arasından seçim yapmanın zor bir hale geldiği 2016’da işlemeli gelinlik modelleri sizleri bu karmaşadan büyük ölçüde kurtaracak tarzda duruyor.

Taş işlemeli ve dantel işlemeli olarak beğeniye sunulan işlemeli gelinlik modelleri aslında bir yönden de zevkine düşkün gelin adaylarının tercihi oluyor. Öyleki birçoğu özel dikim olan bu gelinlik modelleri isteğinize göre taşlı, dantelli, boncuk ve inci işlemeli olarak dikilebiliyor. Fakat gelin adayları tarafından en sık tercih edilen tasarım fransız işlemeli gelinlik modelleri oluyor. Fransız işlemesi derken kaliteli fransız dantellerinin gelinliğe işlenmesi ile elde edilen bu gelinlik tipi daha çok balık etek ve dar kesim gelinlik seçenler tarafından sipariş veriliyor. Zarif hatlarını kaliteli fransız dantelleri ile gelinliğinde süslemek isteyen gelin adayları tabi bu gelinlikleri tercih ederken fransız dantelinin fiyatını ve gelinlik fiyatına edeceği etkiyi de göz önünde bulunduruyorlar. Dantel işlemeli gelinlik modelleri 2016 fiyatlarına baktığımızda fransız işlemeli gelinliklere göre daha cazip fiyatlar ile satışa sunulduğunu görmek mümkün.

Taş işlemeli gelinlik modelleri 2016 kreasyonlarına baktığımızda ise taş işlemelerin daha çok straplez ve drapeli olan modellerde kullanıldığını görmekteyiz. Sıradan parlak taşlar ile gelinlik modelinizi daha hesaplıya maledebileceğiniz gibi swarovski taşların kulllanıldığı swarovski işlemeli gelinlik modelleri ile de maliyeti biraz daha arttırarak dikkatlerin düğün günü üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


İşlemeli gelinlik modelleri ve fiyatları konusuna geldiğimizde ise birbirinden çeşitli tarz ve işlemeler ile satışa sunulan bu gelinlik modellerine ortalama 1200 liradan başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Fakat kullanılan fransız işlemeler ya da swarovski işlemeler gelinliğinizin fiyatını 12.000 liralara kadar çıkarabilir. Sizler için hazırladığımız 2016 işlemeli gelinlik modelleri galerimizi ziyaret ederek işlemeli gelinlikler hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Hakkında

Siz gelin adaylarına düğün öncesi nasıl bir gelinlik seçmeniz konusunda ışık tuttuğumuz gelinlik modelleri bloğuma hoşgeldiniz. Gelinlikler hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz. En kısa sürece cevaplamaya çalışacağım.

Yorum Yazın