Hakim Yaka Gelinlik Modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik seçimi birçok gelin adayı tarafından önem arz ederken sizlere bu yazımızda daha çok tesettürlü gelin adayları tarafından tercih edilen hakim yaka gelinlik modelleri 2016 tasarımları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Görünümü itibariyle kapalı bir yaka tarzına sahip olup göğüs dekoltesi bulunmayan ve ön kısmı daha çok danteller ile kapatılmış olan bu gelinlik dik yaka kısmı ile gelin adaylarında tam bir hakim edası uyandırıyor. Dekolte sevmeyen gelin adayları tarafından da kullanılan bu gelinlik modeli daha çok uzun kollu olarak tercih edilse de dantel detaylar ile süslenmiş biraz daha açık kısmı transparan veya kısa kollu hakim yaka gelinlik modelleri de moda evleri tarafından gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Farklı yaka tarzı ile son yılların favori gelinlik modelleri arasında yerini alan hakim yaka gelinlik modelleri 2016 yılında daha çok açık tasarımları  ile moda evlerinde karşımıza çıkmaya başladı. İlk dönemlerde daha çok tesettürlü gelin adayları tarafından düşünülerek üretimine başlanılan bu 2016 gelinlik modelleri gelin adaylarının beğenisinin artmasıyla birlikte açık gelin adaylarının beğenisine sunulmak üzere modacılar tarafından göğüs ve sırt dekolteli, kısa kollu, transparan modellerde üretilmeye başlandı. Hakim yaka gelinlik modellerine beklenilenden fazla talebin olmasıyla birlikte moda evleri hakim yaka gelinlik modelleri kreasyonlarını çeşitlendirmiş ve satışa sunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar


Hakim yaka gelinlik modelleri ve fiyatlarına baktığımızda ise 2016 yılında rakamların 800 lira ile 3.200 lira civarında olduğunu söyleyebiliriz. Seçeceğiniz gelinliğin markasına ve kumaşına göre fiyatları değişmekte olup hakim yaka tesettür gelinlik modelleri fiyatlarının kullanılan kumaş türbanlı gelinlik modellerinde biraz daha fazla olduğundan normallere göre bir kademe fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Hakkında

Siz gelin adaylarına düğün öncesi nasıl bir gelinlik seçmeniz konusunda ışık tuttuğumuz gelinlik modelleri bloğuma hoşgeldiniz. Gelinlikler hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz. En kısa sürece cevaplamaya çalışacağım.

Yorum Yazın