Damat Fincanı Modelleri 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Kız isteme törenlerinin vazgeçilmezleri arasına giren damat kahvesi, 2016 yılında birbirinden özel fincanlar ile sunulmaya başlanmış iken bizde bu yazımızda sizlere damat fincanı modelleri 2016 koleksiyonları hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz. Bildiğimiz üzere geçtiğimiz yıllarda düz fincanların renkli asetat kalemleri ile süslenmesiyle oluşan damat fincanları 2016 yılında kupa bardaklarda gördüğümüz gibi baskı şeklinde karşımıza çıkmaya başladı. Bilgisayar teknolojisinden de faydalanılan baskılı damat fincanı modelleri amatörlükten uzaklaşarak bu işin daha profesyonel şekilde yapılmaya başlandığının göstergesi olmuş durumda. Tabi seçim yine gelin adaylarında kalıyor. Hat sanatının da uygulanabildiği damat fincanı modelleri damat ve gelin adaylarının ismi ve esprili sözler ile süslenebilir iken baskı tekniği sayesinde değişik karikatür ve Miki Mause resimleri ile de süslenebiliyor.

Esprili ve şirin görünümleri ile içerisinde acılı veya tuzlu kahvelerin ikram edildiği damat fincanı modelleri 2016 yılında her ne kadar şirinlikleri ile dikkat çekselerde bu şirin fincanlara ulaşmak her zaman kolay olmayabiliyor. İnstagram üzerinden bir çok hesap tarafından satışı yapılan damat kahvesi fincanlarına ulaşmak internet üzerinden alışveriş yapmayı sevmeyen ve instagram hesabı olmayan gelin adayları tarafından zor olsa da günümüzde birçok züccaciye ve porselen dükkanında bu fincanlara ulaşmak mümkün. Bunun haricinde ise kına malzemesi satan birçok dükkan sipariş üzerine damat fincanı yaparak sattığını görmekteyiz.

Sponsorlu Bağlantılar


Damat fincanı modelleri ve fiyatları konusuna geldiğimizde ise baskı tekniği sayesinde damat fincanı fiyatlarının düştüğünü söyleyebiliriz. Baskı tekniği uygulanarak hazırlanan damat fincanı modellerinin 20 lira civarında elle hazırlanan damat fincanlarının ise 25 lira ile 30 lira arasında satıldığını görmekteyiz. Hat sanatının uygulandığı damat fincanları ise yine ortalama aynı rakamlar ile satılmaktadır.

Hakkında

Siz gelin adaylarına düğün öncesi nasıl bir gelinlik seçmeniz konusunda ışık tuttuğumuz gelinlik modelleri bloğuma hoşgeldiniz. Gelinlikler hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz. En kısa sürece cevaplamaya çalışacağım.

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ZEHRA diyor ki:

    iyi günler ben bu fincanları nerden bulabilirim*

Yorum Yazın