Balık Gelinlik Modelleri 2015


Sponsorlu Bağlantılar

Gelinlik sektörü içerisinde her sene birbirinden farklı ve değişik modeller trend olur iken bizde 2015 yılının en çok dikkat çekecek olan modelleri olan balık gelinlik modellerini sizlere tanıtmak ve fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle son dönemlerde gerek Türk gerekse de yabancı ünlü isimlerin düğünlerinde tercih ettikleri balık gelinlik modelleri 2015 yılı moda evlerinde vitrinleri süsler iken fit ve güzel bir vücuda sahip olan bayanların ilgisini çekecek. Fazla kiloları bulunan hanımlara çok fazla önerilmeyen ve tercih de edilmeyen balık gelinlik modelleri pek çok farklı tasarım ile karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda özellikle taşlar ve danteller ile süslenen balık gelinlik modelleri genç kızlar tarafından beğenilecek.

2015 balık gelinlik modellerinde genellikle hepsinde dantel desenlerin yer aldığını görüyoruz. Bayanların günlük hayatta ve hatta ev içerisinde giyecekleri kıyafetlerde bile ilgi gösterdikleri danteller gelinlikler üzerinde de yer alarak beğeni kazanıyor. Şık, güzel ve estetik modelleri ile ilgi odağı olan dantelli balık gelinlik modelleri fiyat olarak da hemen hemen her bütçeye hitap ederek tercih sayısını çoğaltıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yeni sezonda yuva kurmaya hazırlanan genç gelin adayları için taşlar ile süslenerek hazırlanan gelinliklerde beğeni kazanıyor. Değerli ve değersiz taşların kullanımı ile hazırlanarak moda evlerinde sunulan balık gelinlik modelleri taşların değerine göre fiyatlandırılarak vitrinlerde yer alıyor. Şık, estetik, zarif ve narin bir gelin olmak için hemen 3000 lira ile 10000 lira arasında fiyatlar ile sunulan bu 2015 gelinlik modellerine göz atınız.

Hakkında

Siz gelin adaylarına düğün öncesi nasıl bir gelinlik seçmeniz konusunda ışık tuttuğumuz gelinlik modelleri bloğuma hoşgeldiniz. Gelinlikler hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz. En kısa sürece cevaplamaya çalışacağım.

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Leyla Srs diyor ki:

    merhaba gelinlik modellerini çok beğendim ama bir tanesine aşık oldum resmen acaba nerde yaptırabilirim bana bilgi verir misiniz ?

Yorum Yazın